Наші ветерани

 

Гелета Теодосий Феодосийович


       Народився в 1929 році в місті Кременчук, Полтавської області.  В Чернівецькому обласному бюро судово-медичної експертизи працює з  серпня 1958 року. В бюро працював на посадах: міжрайонного судово-медичного експерта, міського судово-медичного експерта, завідувача відділом судово-медичних досліджень. На даний час являється консультантом та займається наробкою практичних навичок  лікарів-інтернів. За час своєї роботи неодноразово преміювався адміністрацією обласного бюро та обласного відділу охорони здоров'я.

 

 

Рихліцький Володимир Миколайович

Рихліцький В.М.  1948 р.н., працював в Чернівецькому обласному бюро судово-медичної експертизи на посаді судово-медичного експерта-токсиколога з жовтня 1981 року  по 2014 рік. За цей час зарекомендував себе сумлінним працівником, кваліфікованим і досвідченим  експертом.  
Експерта Рихліцького  В.М.  характеризувала  висока виконавча   дисципліна, професійна відповідальність за доручену справу. Досконалі  знання  з  теорії і великий практичний досвід в   судово-токсикологічному аналізі.  З 1992 року судово-медичний експерт-токсиколог з вищою кваліфікаційною   категорією, яку тричі підтверджував у вересні 1997 і 2002, 2007 роках.
Проводив активну громадську діяльність – за час роботи в бюро неоднарозово приймав участь у спортивних змаганнях серед працівників медичних закладів області і України. Нагороджений відзнакою «Отличник здравоохранения»,  був учасником естафети олімпійського вогню по території Чернівецької області.


 


Романюк Микола Петрович

1950-2006

 Романюк М.П. закінчив Львівский медичний інститут в 1975 році. З 1978 р. працював в ЧОБСМЕ на посадах судово-медичного експерта-токсиколога, завідуючого відділенням судовомедичної токсикології. Судово-медичний експерт-токсиколог вищої кваліфікаційної категорії.