Сокирянське міжрайонне відділення судово-медичної експертизи Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи

     Почтова адреса: Україна, Чернівецька область, Сокирянський р-н,

   м. Сокиряни,  вул. Кобилянської 43 (Сокирянська ЦРЛ)

    тел. - (03739) 2-19-98

   Час роботи: з 9 до 15 години, крім суботи та неділі,

      Лікар вищої лікарської атестаційної категорії, експерт вищого кваліфікаційного класу з стажем роботи більше 22 років  Баранюк Артур Дмитрович.

      Лаборант Багрій Олена Олександрівна

  

Історія відділення

 

 Сокирянське міжрайонне відділення судово-медичної експертизи Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи   найбільш віддалене від обласного центру. Воно розміщене на відстані 180 км від міста Чернівці.

     З 1967 по 1975 рік на посаді Сокирянського міжрайонного експерта працював патологоанатом Смольницький С.М.
З дня заснування Сокирянського міжрайонного відділення (1975 р.) і до теперішнього часу на посаді лаборанта успішно працює ветеран праці Горлей К.М.
     З 1975 по 1997 рр. на посаді лікаря-судово-медичного експерта Сокирянського міжрайонного відділення працював Мартиненко П.П., який в подальшому працював завідувачем відділу комісійних експертиз Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи і в 2005 році вийшов на пенсію.

   з 1997 року, лікарем судово-медичним експертом, що обслуговує Сокирянський та Кельменецький райони (Сокирянського міжрайонного відділення) є лікар вищої атестаційної категорії Баранюк Артур Дмитрович.

 

   Сокирянське міжрайонне відділення до грудня 2011 року розташовувалось на території Сокирянської ЦРЛ. Кабінет судово-медичного експерта знаходився в приміщенні поліклініки, а морг в пристосованому приміщенні старої каплиці. 

 

Зовнішній вигляд та облаштування моргу Сокирянського міжрайонного відділення до 2011 року

   Завдяки ініціативі: Чернівецької обласної державної адміністрації (губернатор Папієв М.М.), особливо завзятості голови Сокирянської РДА (голова Козак В.В.), Головного управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА (начальник Шкробанець І.Д.), начальника Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи професора Бачинського В.Т. в грудні 2011 року відкрито типове, сучасне Сокирянське міжрайонне відділення судово-медичної експертизи (мал. 3).

  Фасад Сокирянського міжрайонного відділення судово-медичної експертизи Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи. Відділення представлене новою будівлею загальною площею 120 кв.м., що знаходиться на території новозбудованої Сокирянської ЦРЛ і розташоване на окремо відгородженій території загальною площею 500 кв.м. В даному корпусі знаходиться кабінет судово-медичного експерта площею 9 кв.м., хол площею 25 кв.м., санвузол, душева кабіна, окрема кімната для зберігання речових доказів. Передсекційна зала площею 14 кв.м., малий секційний зал 12 кв.м. та великий секційний зал 30 кв.м.

    Великий секційний зал Сокирянського міжрайонного відділення судово-медичної експертизи Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи.

    Відділення забезпечене теплою та холодною водою з автономним опаленням. Освітлення природне та з допомогою ламп денного освітлення. Морг забезпечений двома холодильними камерами на 6 осіб з температурним режимом від +2 до -8 градусів по С.

   Таким чином, у найвіддаленішому районі Чернівецької області створені найсучасніші умови для роботи судово-медичного експерта, що дасть змогу покращити обслуговування населення Сокирянського та Кельменецького районів, прокуратури, міліції та судів цих районів.