У Чернівцях розшукують убивцю працівника суду. 

    У Чернівцях розшукують убивцю працівника суду. Тіло молодого чоловіка 84 року народження, який працював у Першотравневому суді секретарем канцелярії, виявили на узбіччі дороги під огорожею військової частини. Обличчя було сильно побите, а на голові виднілася велика кривава рана. Містом одразу ж поширилися чутки, що хлопця застрелили. Однак у міліції цю інформацію не підтвердили. Наразі ж розглядають кілька версій цього вбивства.
    На тіло чоловіка натрапили випадкові перехожі. Воно лежало на узбіччі вулиці Московської Олімпіади, під огорожею місцевої військової частини. Людина була сильно побитою, навколо голови – калюжа крові. Містом одразу ж поповзли чутки, що в потерпілого вогнепальне поранення.
    Віктор БАЧИНСЬКИЙ, начальник бюро судмедекспертизи: «Масивне ушкодження голови, яке на місці пригоди спочатку було сприйняте як вогнепальне поранення судмедекспертом, яке фактично було помилковим. Недаром кажуть, що «вскрытие покажет», бо після розтину тіла померлого було виявлено, що це тупа травма голови, відкрита черепно-мозкова травма. Визначена давність настання смерті, визначено чим було причинено ушкодження, зараз проводяться додаткові методи слідчі, щоб ідентифікувати знаряддя вбивства».
    Чим били чоловіка, коли і через що – у міліції поки що не кажуть. Єдине, що відомо наразі – потерпілий працював у Першотравневому суді секретарем канцелярії. Він 1984 року народження. Найімовірніше, працівника суду вбили в ніч з п’ятниці на суботу. Правоохоронці не виключають версії, що вбивство сталося у іншому місці, а згодом тіло підкинули на те місце, де його вранці і вивили перехожі.
    Слідчий: «Ну на даний час розглядаються різні версії вчинення даного злочину – як і те, що випадково міг зустріти когось на вулиці і виник випадковий конфлікт; як і та версія, що, можливо, пов’язане зі службовою діяльністю; і та версія, що, можливо, були якісь вороги. На даний час усі ці версії мають право на життя, вони всі опрацьовуються. Більшість схильна до того, що виник якийсь випадковий конфлікт і на його грунті заязалася якась бійка і були отримані дані тілесні ушкодження».
   Розслідуванням цього злочину зайнялася спеціально створена слідчо-оперативна група. Досудове слідство ведеться за фактом умисного вбивства. На місці вбивства родичі поклали вже вінок, із пресою вони спілкуватися відмовилися.


Олександр Хмель. Телеканал "Чернівці".

 Понеділок, 16 грудня 2013, 18:46