Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання та перспективи організації судово-медичної служби України».

    Протягом 28-29 вересня 2017 року у м. Запоріжжя відбулася нарада начальників бюро судово- медичної експертизи, проведенню якої була присвячена міжнародна науково-практична конференція  «Актуальні питання та перспективи організації судово-медичної служби України». У заході взяли  участь начальник КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи»департаменту охорони здоров'я  Чернівецької ОДА проф. Бачинський В.Т., завідувач відділу судово-медичної експертизи трупів доц.  Беженар І.Л., доцент кафедри судово-медичної експертизи та медичного правознавства ВДНЗ  України «Буковинський державний медичний університет» Ванчуляк О.Я. та асистент цієї ж кафедри  Гараздюк М.С.

 

 Делегатами було представлено доповіді «Порівняльний аналіз методичних засад  роботи судово-медичних служб Молдови, Білорусі, Росії та України» - доповідач проф. Бачинський  В.Т., а також «Організаційні засади роботи судово-медичних служб Німеччини, Чехії та Словаччини» -  доповідач доц. Ванчуляк О.Я.

  Дані доповіді викликали активне обговорення, так як у них  запропоновано принципово новий шлях розвитку вітчизняної судово-медичної служби на базових  засадах та досвіді Європейських країн та країн СНГ.

     У вільний від пленарних засідань час учасники  конференції мали змогу побувати на острові Хортиця, де ознайомилися із побутом та бойовими  мистецтвами запорозьких козаків, а також відвідали Запорізьку ГЕС.