39-й Міжнародний медичний науковий конгрес (IMSC) для студентів-медиків і молодих лікарів.

 07-10 травня 2016 року у м.Охрід, Республіка Македонія проходив 39-й Міжнародний медичний науковий конгрес (IMSC) для студентів-медиків і молодих лікарів, у роботі якого прийняв участь асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства к.мед.н. Павлюкович Олександр Васильович.

Доповідь «Spectral change of the degree of depolarization of laser radiation scattered by the myocardia tissue to diagnose the prescription of death coming.», представлена під час конференції, викликала жвавий інтерес та зацікавленість, супроводжувалась цікавою науковою дискусією. Під час конгресу відбувся обмін науковою інформацією та досвідом практичної роботи, отримано новітню інформацію для впровадження нових досягнень судової медицини в практичну діяльність та в навчальний процес, в тому числі для викладання іноземним студентам. Важливим етапом поїздки стало проходження двох стажувань («Psychosocial and legal aspects of selfie in medicine» та «Lower extremity trauma: imaging and surgical approach»), що підтверджено відповідними сертифікатами.

З’їзд є щорічною зустріччю молодих науковців, що забезпечує чудову можливість представити результати власних досліджень, обмінятися досвідом, побудувати можливості для подальшої співпраці.