Конференція «Сучасні досягнення судово-медичної науки та експертизи», м. Ужгород (30 квітня-2 травня 2015) 

    Делегація кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету в складі: завідувача кафедри, заслуженого лікаря України, д.мед.н., проф. Бачинського Віктора Теодосовича,.мед.н., доц. Ванчуляка Олега Ярославовича та к.мед.н., ас. Павлюковича Олександра Васильовича відвідала міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні досягнення судово-медичної науки та експертизи», м. Ужгород (30 квітня-2 травня 2015). Доц. Ванчуляк О.Я. презентував англомовну доповідь на тему: «Latest prospects of polarization research methods». Пленарні та секційні засідання проводились на базі готельного комплексу «Прага».

    У роботі конференції прийняли участь понад 100 гостей з України, делегації із Словаччини, Молдови, Німеччини та Норвегії, які представляли наукові здобутки з наступних питань: судово-медична діагностика віку, судово-медичні перспективи впровадження лазерних поляризаційних технологій, судово-медична  стоматологія, встановлення особи та її віку та низки інших актуальних питань.


    У роботі конференції також прийняли участь представники Головного бюро судово-медичної експертизи України, представники обласних бюро, а також бюро Молдови та судово-медичних центрів Німеччини і Норвегії.