Міжнародний симпозіум медичного товариства східного партнерства , що відбувся 2 - 4 жовтня 2014 в м. Кишиніві (Республіка Молдова)

  Делегація БДМУ –  завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства, заслужений лікар України, д.мед.н., проф. Бачинський Віктор Теодосович та к.мед.н., доц. Ванчуляк Олег Ярославович – відвідала Міжнародний симпозіум «Osteuropaverein», що проходив 2-4 жовтня у Державному університеті медицини і фармації ім. Николая Тестеміцяну, м. Кишинів, Республіка Молдова, та був присвячений актуальним питанням судово-медичної практики.

   Під егідою Асоціації судово-медичних експертів Східної Європи симпозіум об’єднав представників Молдови, України, Німеччини, Росії, Туреччини, Румунії та Словаччини.

  На конференції було представлено низку різнопланових наукових доповідей, пройшли мастер-класи, що супроводжувались жвавим обговоренням та обміном досвідом практичного впровадження здобутків. Делегати БДМУ представили спільну англомовну доповідь на тему «Оптичні методи дослідження в судово-медичній практиці».

  Симпозіум супроводжувався насиченою культурною програмою, де учасники могли не тільки краще познайомитись, а й пізнати культурну та історичну спадщину молдавського народу, та включав поїздки у виноробні підвали Кріково (Cricova), історичний комплекс Старий Орген та національне свято вина.